Szukaj

Producent - Ava Lingerie

Marka Ava Lingerie jest na rynku już od 1998 roku. Od początku swojego istnienia Ava tworzy wygodną, komfortową i świetnie wyglądającą bieliznę damską. Ava to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek bielizny w Polsce, której produktom zaufało już wiele kobiet.

Marka Ava Lingerie szczególnie kojarzona jest z szeroką gamą biustonoszy w tym dużą ofertą staników na duże biusty, eleganckimi majtkami czy wreszcie efektownymi kostiumami kąpielowymi. Ale bielizna Ava to również gorsety i seksownie koszulki nocne. Ava Lingerie tworzy nie tylko praktyczną bieliznę, ale również po prostu ładną. Producent  podąża za najnowszymi trendami mody tworząc sezonowe kolekcje. Modele klasyczne znaleźć natomiast można w kolekcji Ava Basic, Świetnie zaprojektowana i uszyta spełnić może oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet.

Tak znanej marki nie mogło oczywiście zabraknąć w naszym sklepie. Nasza kolekcja Ava Lingerie to najlepsze, cenione przez klientki produkty. Bez problemu znaleźć więc u nas można doskonałe biustonosze usztywnianie, półusztywniane, i miękkie do których dopasować można odpowiednie majtki. Nie zapomnieliśmy również o Paniach o bardziej obfitych kształtach, dla których przygotowaliśmy biustonosze na duże biusty nie tylko z większymi miseczkami, ale i większym obwodzie. Zapraszamy !