Szukaj

Rajstopy gładkie

 

Rajstopy gładkie

Rajstopy gładkie to jeden z nieodzownych elementów damskiej garderoby. Ich klasyczna elegancja sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale również w kreacji wieczorowej, czy stroju do pracy. Gładkie rajstopy pasują praktycznie do każdego stroju, a otulone nimi nogi wyglądają jeszcze ładniej.

Dzięki różnej grubości rajstop można je również nosić niezależnie od pory roku. Grube, ciepłe rajstopy zapewnią odpowiedni komfort cieplny w zimę podczas, gdy cienkie rajstopy doskonale uzupełnią elegancką stylizację letnią. 

Rajstopy klasyczne to również bogata gama kolorów. Królują w niej oczywiście beż i czerń, ale dostępna paleta kolorów daje możliwość dopasowania koloru rajstop do każdej kreacji. Bogata kolorystyka rajstop sprawia również, że można je doskonale dopasować do indywidualnego odcienia skóry. W ten sposób rajstopy praktycznie są niewidoczne na nogach stając się po prostu drugą skórą.

W początkowym okresie rajstopy gładkie posiadały widoczne wzmocnienia na palcach oraz w części majteczkowej, które  zapewniały ich większą trwałość. Oczywiście są one w dalszym ciągu dostępne jednak rozwój technologii oraz wykorzystanie coraz lepszych materiałów sprawia, że obecnie najczęściej wybierane są modele rajstop bez wzmocnień części majteczkowej i na palcach. Takie rajstopy doskonale sprawdzą się do odkrytych butów, czy krótką spódniczkę. Ponadto brak grubszej warstwy materiału poprawia komfort noszenia rajstop w cieplejsze dni.

Rajstopy matowe, czy błyszczące ?

Na co dzień z pewnością najlepiej sprawdzą się rajstopy matowe. Mniej rzucają się one w oczy i pasują praktycznie do każdej kreacji. Jeśli natomiast zależy nam na efekcie wow, lepiej sprawdzą się rajstopy błyszczące, które podkreślą wieczorową kreację. Pamiętać jednak należy, że w przypadku błyszczących sukienek lepiej postawić na półmat.  

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znaleźć można duży wybór rajstop w wielu fasonach i kolorach.