Opinie o Nas
Szukaj

Kostium kąpielowy monokini

 

Monokini

Monokini to rodzaj jednoczęściowego stroju kąpielowego łączący w sobie zalety kostiumu jedno- i dwuczęściowego. Jego górną i dolną część  łączy wąski pas materiału na brzuchu z wycięciami w okolicy talii. Strój ten coraz częściej wybierany jest przez Panie.

Dla kogo monokini ?

Monokini jest dość odważnym fasonem stroju kąpielowego, który podkreśla walory figury, optycznie wyszczupla i wysmukla sylwetkę eksponując talię i biodra. Wycięcia na bokach monokini nadają mu zmysłowości. Kostium monokini sprawdzi się więc z pewnością u Pań o zgrabnej figurze z wyraźnie zarysowaną linią talii. Pozwala ono również maskować drobne niedoskonałości na brzuchu w postaci przebarwień, czy blizn. Polecany jest również dla Pań z mniejszym biustem.

Ten rodzaj kostiumu kąpielowego nieco gorzej może wyglądać na Paniach o bardziej pełnych kształtach i szerokich ramionach. Podkreśli boczki i nie zasłoni w odpowiedni sposób fałdek na brzuchu

Szeroki wybór monkini

W naszym sklepie znajdziesz bogatą kolekcję monokini zarówno mniej jak i bardziej zabudowane, wzorzyste jaki i w jednolitych kolorach. Dzięki ich dużemu wyborowi z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy !