Szukaj

Biustonosze Półusztywniane - Połączenie Komfortu i Wyrazistego Kształtu

W kolekcji "Biustonoszy Półusztywnianych" znajdziesz biustonosze, które łączą w sobie komfort noszenia z wyrazistym kształtem i dobrym wsparciem biustu. To idealne rozwiązanie dla kobiet pragnących znaleźć złoty środek między miękkością a usztywnieniem.

Biustonosze półusztywniane charakteryzują się lekkim wypełnieniem miseczek, które nadają piersiom piękny kształt i zapewniają odpowiednie podparcie. To doskonały wybór na co dzień, pozwalając cieszyć się zarówno wygodą, jak i eleganckim wyglądem.

Nasza kolekcja biustonoszy półusztywnianych to różnorodność fasonów, krojów i materiałów. Odkryj modele zarówno w klasycznych jednolitych kolorach, jak i w wersjach ozdobionych koronką, haftami czy kokardkami. Bez względu na wybór, zyskasz biustonosz, który doda pewności siebie i podkreśli Twoją urodę.

Odkryj nasze biustonosze półusztywniane, które łączą komfort z wyrazistym kształtem. To idealny sposób na codzienny luksus i wyrażenie swojego stylu.

Co to są biustonosze półusztywniane ?

Biustonosze półusztywniane (tzw. biustonosze semi soft) górną część miseczki mają wykonaną z miękkiego materiału (zazwyczaj jest to koronka lub haft, czasem również ten sam materiał co dół miseczeki), natomiast ich dolna część wykonana jest z  z materiału usztywnianego pianką lub gąbką. Zazwyczaj biustonosz półusztywniany posiada dość wysoki łącznik oraz fiszbiny.

 

Biustonosze półusztywniane łączą w sobie wygodę zapewnianą przez biustonosz miękki jednocześnie dobrze podtrzymując piersi podobnie jak biustonosz usztywniany. Biustonosze półusztywniane są więc złotym środkiem dlatego tez tak chętnie są one wybierane przez Panie. 

Dla kogo biustonosz półusztywniany ?

Biustonosze semi soft tak mocno nie eksponują piersi, nadając im lekkiego, naturalnego lub stożkowego wyglądu. Dobrze sprawdzają się przy jędrnych, okrągłych biustach. Przeznaczone są raczej na średnie i duże biusty, choć również znaleźć można modele, które przeznaczone są również na mniejsze. Doskonale podtrzymują biust podobnie jak biustonosze push up jednak w przeciwieństwie do nich nie Sprawdzą się również przy asymetrii piersi.

Do czego nosić biustonosze półusztywniane ?

Biustonosze półusztywniane nadają się do noszenia kreacji z niezbyt dużym, okrągłym dekoltem. Z uwagi na dość wysoki łącznik nie nadają się do mocno wyciętych dekoltów w kształcie V. Ponieważ większość modeli posiada koronkę lub haft nie zawsze model ten sprawdzi się również pod mocno dopasowanymi bluzkami, czy sukienkami.