Biustonosze Samonośne - Wygoda i Swoboda

W kolekcji "Biustonoszy Samonośnych" znajdziesz rozwiązanie, które łączy w sobie wygodę i swobodę wyboru kreacji. To idealny wybór dla kobiet, które pragną nosić biustonosz bez tradycyjnych ramiączek, jednocześnie zachowując odpowiednie podtrzymanie biustu.

Biustonosze samonośne charakteryzują się specjalnymi wkładkami i klejową powierzchnią, która pozwala na pewne utrzymanie piersi bez potrzeby noszenia ramiączek. To doskonałe rozwiązanie pod sukienki o odkrytych ramionach i suknie wieczorowe.

Nasza kolekcja biustonoszy samonośnych to różnorodność rozmiarów i krojów. Odkryj modele dostępne w jednolitych kolorach, które pozwalają na dyskretne noszenie pod różnymi stylizacjami. Bez względu na wybór, zyskasz biustonosz, który zapewni Ci wygodę i pewność podczas każdej okazji.

Odkryj nasze biustonosze samonośne, które oferują wygodę i pełne wsparcie bez tradycyjnych ramiączek. To idealne rozwiązanie dla aktywnych kobiet, które pragną zachować pełną swobodę ruchów.

Biustonosz samonośny

Biustonosz samonośny to po prostu biustonosz, który można nosić bez ramiączek i tylnego pasa. Wykonany jest zazwyczaj z samoprzylepnych miseczek, które są ze sobą połączone. Taka bielizna idealnie sprawdzi się do odważnych kreacji z głębokim dekoltem i odkrytymi plecami. Biustonosze samonośne mogą być wykonane zarówno z silikonu jak i posiadać materiałowe miseczki pokryte specjalnym nieuczulającym klejem medycznym.

Jak założyć biustonosz samonośny ?

Założenie zwykłego biustonosza zazwyczaj nie nastręcza większych problemów. Założenie stanika samonośnego choć nie jest trudne, wielu Paniom sprawia trochę kłopotu. Jak więc założyć ten rodzaj bielizny ? 

Pierwszym krokiem będzie odpowiednie oczyszczenie skóry. Klej zawarty na miseczkach, by dobrze trzymał musi przylegać do suchej, nietłustej skóry. Przed założeniem miseczek należy więc skórę dokładnie wytrzeć i usunąć ewentualne pozostałości po olejku, czy balsamie.

Kolejnym krokiem jest usunięcie osłonek zabezpieczających, które znajdują się wewnątrz miseczek. Pamiętać jednak należy o tym, by ich nie wrzucać. Wbrew niektórym opiniom, biustonosz samonośny nie jest jednorazowy i odpowiednio zabezpieczony i pielęgnowany może nam długo służyć. 

Jeżeli biustonosz posiada sznureczki łączące lub pasek ściągający obie miseczki należy go teraz poluzować. Pozwoli nam to na późniejsze dopasowanie stanika.

Teraz przyszedł moment na założenie miseczek. Zaczynamy od jednej z nich łapiąc ją wewnętrzną stroną dłoni i lekko przykładając do piersi. Jeśli miseczka jest prawidłowo ułożona, można ją mocniej docisnąć co spowoduje jej przyklejenie. Podobnie postępujemy z drugą. Pamiętać należy, że jeśli nie uda nam się odpowiednio dopasować miseczek zawsze można je odkleić i powtórzyć całą procedurę. 

Kolejnym etapem jest ściągnięcie sznureczków lub paska łączącego obie miseczki. Pozwoli to na dobre ułożenie piersi i spowoduje będą one pełniejsze.

Jak widać z powyższego opisu założenie biustonosza samonośnego nie jest to tak trudne jak mogłoby się wydawać.

Pielęgnacja

Stanik samonośny wymaga nieco innej pielęgnacji niż standardowa bielizna. Pamiętać należy, że takiej bielizny nie można prać w pralce. Wystarczy ręczne jej umycie wodą w z niewielkim dodatkiem delikatnego mydła. Biustonosza nie można również suszyć w suszarce elektrycznej, czy na gorącym grzejniku. Należy go po prostu umieścić w ciepłym i suchym miejscu, by mógł spokojnie wyschnąć.

Po szczegółowe porady odnośnie pielęgnacji takiego produktu najlepiej zajrzeć do instrukcji producenta. Warto ją więc zachować, bo dzięki niej nie tylko będziemy wiedzieć jak go prawidłowo uprać, ale również jak założyć. Nie robiąc tego na co dzień, nie zawsze bowiem te wszystkie czynności pamiętamy.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znaleźć można bogatą ofertę biustonoszy samonośnych w różnych fasonach i kolorach.