Szukaj

Rajstopy funkcyjne

 

Rajstopy funkcyjne

Rajstopy funkcyjne to rajstopy do zadań specjalnych. Mogą one modelować nogi, brzuch czy lekko podnosić pośladki zastępując bieliznę modelującą jak również maskować niedoskonałości skóry. Oprócz modelowania figury rajstopy mogą również spełniać funkcje zdrowotne czego przykładem są rajstopy przeciwżylakowe, czy rajstopy ciążowe. Najczęściej spotykane są rajstopy funkcyjne gładkie, jednak oferta modeli ze wzorami z roku na rok się powiększa. 

Rajstopy wyszczuplające

Rajstopy modelujące to zazwyczaj rajstopy z wysokim stanem. Wzmocniona część majteczkowa opina brzuch i talię doskonale zastępując bieliznę modelującą jednocześnie nie powodując nadmiernego ucisku.  Jeśli natomiast chcemy dodatkowo wymodelować uda powinniśmy wybierać modele z przedłużoną częścią majteczkową. Rajtuzy takie to również doskonała alternatywa dla opasek na uda. Rajstopy push up z kolei to modele, których głownym zadaniem jest podniesienie pupy.

Rajstopy dla przyszłych mam

Jest to osobna linia rajstop funkcyjnych, która została specjalnie zaprojektowana pod kątem komfortu i wymagań kobiet w ciąży. Specjalnie zaprojektowana część majteczkowa nie powoduje nadmiernego ucisku delikatnie podtrzymując jednocześnie brzuch odciążając w ten sposób kręgosłup. Rajstopy takie posiadają dodatkowe wzmocnienia po bokach oraz bezuciskową gumę. Oczywiście rajstopy ciążowe to nie tylko funkcjonalność i komfort, ale również doskonały wygląd.

Rajstopy przeciw żylakom

Są to specjalne modele, które wykonane są z materiałów zapewniających delikatny ucisk nogi na całej jej długości. Zapewniają one lepsze krążenie krwi wspomagając w ten sposób walkę z żylakami.

W ofercie naszego sklepu znaleźć można różne rodzaje rajstop funkcyjnych, które dostępne są w wielu kolorach i fasonach. Zapraszamy !