Producent - Wol-Bar

Firma Wol-Bar powstała w połowie lat dziewięćdziesiątych. Od początku swojej działalności skoncentrowała się na produkcji i sprzedaży bielizny. Firma kładzie duży nacisk na design sowich produktów tworząc wygodne i estetyczne produkty. Stawia również na wysoką jakość co przekłada się na dużą staranność wykonania bielizny Wol-Bar oraz wykorzystanie najlepszej jakości importowanych od renomowanych europejskich producentów tkanin, koronek i tiuli.

Jedną ze specjalności firmy są majtki damskie, które wykonywane są z miłych dla skóry i oddychających materiałów. Ich oferta jest bardzo szeroka i obejmuje klasyczne figi damskie, podkreślające kobiecość stringi, eleganckie szorty i majtki brazyliany. Majteczki Wol-Bar mogą być zarówno gładkie jak, ozdobione koronką. W zależności od potrzeb z oferty firmy można wybrać figi damskie o tradycyjnym kroju lub wygodne figi z podwyższonym stanem. Dominuje tradycyjna kolorystyka tak więc beżowe, białe i czarne majteczki Firma produkuje jak widać różne rodzaje majtek dzięki czemu z pewnością możesz znaleźć wśród nich model odpowiedni dla siebie.

Oprócz tradycyjnych majtek firma specjalizuje się również w produkcji bielizny do zadań specjalnych. Bielizna korygująca Wol-Bar to majtki modelujące pupę, biodra oraz spłaszczające brzuch. Wszystko po to, by ukryć niewielkie niedoskonałości figury i oszołomić swym wyglądem. Bielizna modelująca Wol-Bar świetnie przylega do ciała i jest komfortowa.

Jeśli więc zastanawiasz się jakie wybrać majtki damskie to produkty firmy Wol-Bar z pewnością będą dobrym wyborem. W naszym sklepie internetowych z bielizną przygotowaliśmy duży wybór produktów firmy. Można więc u nas znaleźć zarówno wygodne majtki damskie na co dzień jak również koronkowe majteczki na specjalną okazję. Zapraszamy !