Szukaj

Producent - Veneziana

Veneziana to jeden z wiodących producentów produktów pończoszniczych w Polsce. od ponad 20 lat firma dostarcza ponadczasowe rajstopy i pończochy. Choć firma stawia na klasyczną elegancję to nie oznacza to, że modele rajstop, pończochy Veneziana, czy legginsy tej firmy są nudne. Veneziana co roku wprowadza nowe modele dostępne w szerokiej gamie kolorów i ciekawych wzorach. Dzięki temu produkty Veneziana są ponadczasowe i uniwersalne i  niezmiennie cieszą się powodzeniem wśród klientek, a marka znana jest w wielu krajach na całym świecie.

Oferta rajstop Veneziana obejmuje zarówno klasyczne, gładkie rajstopy jak i rajstopy funkcyjne o właściwościach pro zdrowotnych lub wyszczuplających sylwetkę. Pończochy zaś w oferowane są zarówno w wersji przeznaczonej do przypięcia pasem do pończoch jak i pończochy samonośne. Wśród kolorów dominują odcienie beżu oraz czerń. 

Produktów tej znanej marki oczywiście nie mogło zabraknąć w naszym sklepie.Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyborem kolekcji Venziana. Zapraszamy !