Szukaj

Producent - Steven

Steven produkuje skarpetki dla całej rodziny, które tworzone są z prawdziwą pasją. Jej produkty charakteryzują się nie tylko bezkompromisowa jakością i komfortem, ale również olbrzymim bogactwem wzorów i kolorów. Skarpety Steven zdecydowanie zrywają z nudą i są doskonałym dodatkiem który sprawi, że nasza stylizacja stanie się wyjątkowa.

W ofercie producenta znaleźć można zarówno skarpety męskie i damskie oraz skarpetki dziecięce w różnych fasonach. Stopki damskie i męskie doskonale sprawdzą się na lato. Podkolanówki stać się mogą natomiast doskonałym dodatkiem do szortów, czy sukienki, a w chłodne dni zapewnią z kolei odpowiedni komfort cieplny. Kolorowe skarpetki stanowią o sile firmy, ale oczywiście w ofercie producenta musiały znaleźć się klasyczne skarpety w kolorze czarnym lub beżowym, które tworzą kolekcję Basic. W okresie świątecznym co roku firma wypuszcza nowe wzory. Skarpetki świąteczne to skarpety w Mikołaje, renifery i ozdoby świąteczne, które doskonale sprawdzą się jako prezent pod choinkę. 

Nasza oferta produktów Steven obejmuje kilkaset pozycji. Jest ona ciągle aktualizowana nowościami. Nasza współpraca z firmą sięga 2015 roku więc jesteśmy przekonani co do ich jakości. Polecamy produkty Steven i zapraszamy na zakupy !