Szukaj

Producent - Sensis

Firma Sensis oferuje bieliznę nocną, która jest wyjątkowa ze względu na wysoki komfort jej noszenia, ciekawy wygląd i doskonałą jakość wykonania. Sensis tworzy swoje wyroby w Polsce, a do wykonania większości produktów stosuje najwyższej jakości bawełnę. Jest to relatywnie nowa marka bielizny nocnej, której produkty szybko zaskarbiły sobie serca szerokiej rzeszy klientek.

Piżamy damskie Sensis są niezwykle kobiece. Wykonane są z najwyższą starannością o każdy szczegół, a ich kolorystyka to zarówno stonowane biele, szarości cz róże jak również żywe kobiece kolory. Kolekcje wiosenne to oczywiście głównie piżamy z krótkim rękawem i krótkimi spodniami lub na ramiączkach podczas, gdy w okresie jesiennej słoty i zimy firma proponuje piżamy z długim rękawem i długimi spodniami. Na okresy pośrednie oferuje piżamy 3/4. Wśród dekoltów dostępne są propozycje z tradycyjnym dekoltem okrągłym jak również z dekoltem w szpic.

Oczywiście bielizna nocna Sensis nie ogranicza się do piżam. Uzupełnia je bogata kolekcja koszul nocnych. Koszule nocne Sensis podobnie jak piżamy są praktyczne i wyjątkowe. Wśród propozycji koszul są zarówno wdzięczne koszule nocne na ramiączkach jak i z krótkim rękawem.

Doskonałym zwieńczeniem tego asortymentu są szlafroki damskie, które mogą być wykonane z błyszczącej satyny, przyjemnej dla skóry bawełny oraz miękkiego, puszystego poliestru.

Firma Sensis stale rozwija swój asortyment poszerzając gamę produktów. Efektem tych działań są dresy damskie, czy bluzy.

Jeśli szukasz bielizny nocnej, która jest niebanalna, którą cechuje nowoczesny design i elegancka prostota to produkty Sensis będą doskonałym wyborem. Zapraszamy !