Szukaj

Producent - Momenti Per Me

Momenti Per Me to polska marka, której bielizna nocna jest nie tylko wysokiej jakości, ale również bardzo kobieca. Firma dba nie tylko o to, by bielizna nocna Momenti Per Me była wygodna, ale dopracowuje ją również do najdrobniejszych detali.  Subtelna kolorystyka i niebanalne, komfortowe kroje sprawia, że bielizna ta jest bardzo chętnie wybierana przez kobiety. Produkty firmy są tworzone i wykonywane w Polsce, a do ich wytwarzania wykorzystywana jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku bawełna, czy jedwabista satyna.

W kolekcjach Momenti Per Me znaleźć można wygodne i eleganckie piżamy damskie, koszulki nocne w szerokim wyborze oraz mięciuteńkie szlafroki, które zapewnią nam zgodnie mottem firmy komfortową chwilę dla siebie. komfortowy relaks po ciężkim dniu.  szlafroki, w których codzienny relaks będzie wyjątkowy. Piżamy damskie i koszulki nocne Momenti Per Me to zarówno bawełniana kolekcja piżam Basic jak i kolekcje składające się ze stylowych piżam wykończonych koronką, czy też satynowymi lamówkami.

Mommenti Per Me to ciekawa i bogata oferta bielizny nocnej dla kobiet. Szeroki asortyment sprawia, że z pewnością możesz znaleźć w nim coś dla siebie. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i znajdź wśród nich szlafrok, piżamy lub koszule nocne dla siebie. Zapraszamy !