Szukaj

Majtki kąpielowe

 

Odśwież swój kostium kąpielowy

Majtki kąpielowe oferowane są zazwyczaj w kompletach z biustonoszem. Zakup dodatkowych majtek daje jednak wiele dodatkowych możliwości. Dzięki nim można odświeżyć swój plażowy look i lepiej dopasować swój strój do figury. Do dyspozycji mamy wiele różnorodnych możliwości.

Rodzaje majtek kąpielowych

Podobnie jak w przypadku normalnej bielizny majtki kąpielowe to figi, brazyliany, szorty i stringi. Należy jednak pamiętać o tym, że w przeciwieństwie do bielizny strój kąpielowy eksponowany jest na widoku przez co trzeba go dopasować nie tylko do sylwetki, ale również czuć się w nim komfortowo.

Tradycjonalistki wybiorą z pewnością klasyczne figi kąpielowe. W sportowych stylizacjach sprawdzą się szorty. Kobiety pragnące wyeksponować swoje pośladki zdecydować się powinny na brazyliany, czy stringi. Stringi kąpielowe to z pewnością propozycja dla odważnych kobiet, które na plaży pragną wyeksponować zarówno piękne pośladki jaki i zgrabne uda.

Pamiętać również należy, że odpowiednio dobrany dolny element stroju kąpielowego może maskować drobne niedoskonałości. Doskonałym przykładem mogą być figi kąpielowe z wysokim stanem, które z jednej strony zakrywają brzuch, z drugiej optycznie go wyszczuplają.

Sprawdź naszą niezwykle bogatą ofertę majtek do kostiumów kąpielowych. U nas znajdziesz zarówno klasyczne figi z wysokim lub niskim stanem, figi kąpielowe z wiązaniem po bokach, czy zmysłowe brazyliany i stringi. Zapraszamy !