Szukaj

Producent - Gorteks

Piękna bielizna damska Gorteks jest z nami już od 1994 roku. Produkty marki Gorteks są częstym wyborem klientek z uwagi na ich doskonałą jakość, pełnię komfortu i świetny wygląd. Gorteks dysponuje super nowoczesnym parkiem maszynowym stosując najnowocześniejsze technologie. Doskonałym tego przykładem może być wykorzystanie dzięki nanotechnologii jonów srebra w modelach serii Silver Collection. Firma działa według według maksymy 3xR stawiając na rozwój, rozwój, rozwój.

Gorteks specjalizuje się przede wszystkim w produkcji biustonoszy starając się jak najlepiej dopasować do potrzeb swoich klientek. W ofercie Gorteks znaleźć więc można zarówno biustonosze gładkie na co dzień jak i bogato zdobione na specjalne okazje. Najpopularniejsze rodzaje biustonoszy Gortkes to biustonosze push up, miękkie, biustonosze półusztywniane oraz usztywniane. Są one również dostępne w szerokiej rozmiarówce, w tym na duże biusty. Staniki Gortkes na duże biusty projektowane są przy zachowaniu zasad ergonomii co sprawia, że są one niezwykle wygodne pozwalając odciążyć ramiona i kręgosłup. Oczywiście firma oferuje do biustonoszy pełen zakres majtek damskich.

Ciągły rozwój firmy sprawia, że rozwija ona również ofertę innych produktów. Wśród nich znaleźć można zarówno bieliznę nocną w postaci piżam damskich i koszulek nocnych, jak również artykuły pończosznicze oraz body i gorsety.

Bielizna Gorteks w naszym sklepie to przede wszystkim doskonałe staniki oraz figi damskie. Przygotowując ofertę Gorteks w naszym sklepie staraliśmy się wybrać najlepsze modele w ofercie tej firmy. Zapraszamy do odwiedzenia stron poświęconych marce Gorteks.