Szukaj

Producent - Gatta

Gatta to czołowy producent produktów z zakresu pończosznictwa w Polsce. Marka Gatta powstała w 1993 i od początku zajmowała się produkcją i sprzedażą rajstop oraz pończoch. Produkty Gatta kojarzone są od lat z najwyższą jakością, wygodą użytkowania, ciekawym wzornictwem i wysoką trwałością. Dzięki doskonałym opiniom firma wielokrotnie zdobyła Zloty Laur Konsumenta. Logo z kotem rozpoznawalne jest w wielu krajach na całym świecie.

Gatta cały czas stara się podążać za zróżnicowanymi potrzebami kobiet. Dlatego też oferta Gatta jest stale rozwijana. Podstawowym asortymentem tego producenta są oczywiście rajstopy. Rajstopy Gatta to zarówno klasyczne, gładkie rajstopy jak i rajstopy wyszczuplające pomagające korygować niedoskonałości sylwetki, doskonałe na lato rajstopy  chłodzące, czy też rajstopy zdrowotne, które poprawiają krążenie i przeciwdziałające powstawaniu żylaków. Osobną linię produktów stanowią rajstopy ciążowe, które zaprojektowane są specjalnie pod kątem rosnącego brzuszka przyszłych mam. Uzupełnieniem kolekcji rajstop są zmysłowe pończochy. Dostępne są zarówno pończochy samonośne jak i do pasa. W ofercie pończosznictwa firmy nie mogło również zabraknąć takich produktów jak skarpetki, podkolanówki i stopki.

Ciągły rozwój firmy powoduje, że Gatta stale poszerza swój asortyment. Obecnie firma oferuje biustonosze wraz z majtkami, kostiumy kąpielowe oraz bieliznę sportową (w tym również bieliznę termiczną). Produkty te coraz chętniej wybierane są przez klientki, które doceniają ich nowoczesny wygląd i doskonałą jakość.

Produktów Gatta oczywiście nie mogło zabraknąć w naszym sklepie. Z producentem tym współpracujemy już od wielu lat więc z całym przekonaniem polecamy produkty tej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Gatta w naszym sklepie !