Szukaj

Producent - Gaia

Marka Gaia powstała w roku 1998. Firma jest jednym z największych producentów bielizny damskiej, którego oferta obejmuje biustonosze oraz różne rodzaje majtek damskich. Wyroby firmy Gaia produkowane są z najwyższej jakości materiałów, a firma szczyci się nowoczesnym parkiem maszynowym oraz nowoczesnym centrum projektowym, gdzie do projektowania bielizny wykorzystuje się programy komputerowe.

Biustonosze Gaia są bardzo wygodne i komfortowe, a jednocześnie świetnie wyglądają. Asortyment biustonoszy jest na tyle szeroki, że znajdą w nim coś dla siebie Panie z drobniejszym jak i bardziej obfitym biustem, bowiem oferta tego producenta obejmuje zarówno miseczki A, jak i H. Gaia jest jednak najhardziej znana z dużego wyboru biustonoszy na duże biusty.

W gamie staników oczywiście są dostępne różne rodzaje biustonoszy. Producent ten oferuje nie tylko biustonosze push up, które ładnie zbierają i podnoszą biust, ale również dla ceniących przede wszystkim wygodę biustonosze usztywniane (full cup), czy biustonosze miękkie polecane dla wszystkich rodzajów biustu. Oprócz tradycyjnych modeli w ofercie znaleźć również można biustonosze dla karmiących mam, które nie tylko są praktyczne, ale również świetnie wyglądają sprawiając, że można poczuć się naprawdę kobieco.

Doskonałym uzupełnieniem staników jest kolekcja majtek. Figi, szorty, czy string Gaia są wygodne, zaprojektowane z najwyższą starannością, praktyczne i po prostu ładne. Można je dobrać do biustonoszem jak i po prostu kupić oddzielnie. 

Oczywiście tak piękna bielizna musiała  znaleźć się w naszym sklepie. W naszej ofercie jest więc wiele modeli bielizny Gaia, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Zapraszamy !