Szukaj

Producent - Fiore

Fiore to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek w branży pończoszniczej. Firma w roku 1998 roku została założona w Łodzi, a inspiracją do jej powstania był paryski szyk i elegancja oraz włoski seksapil. Firma stale inwestuje w swój rozwój czego efektem jest nowoczesny park maszynowy. Nad jakością i wyglądem produktów czuwają doświadczeni projektanci i technolodzy. Jakość i zadowolenie klientek zostało potwierdzone zostało przyznaniem firmie wielu nagród i wyróżnień. Warto również wspomnieć, że firma uzyskała certyfikat OEKO-TEX gwarantujący, że stosowane materiały, komponenty i substancje są przyjazne zarówno dla zdrowia jak i dla skóry.

Obecnie firma Fiore to bogata kolekcja rajstop, pończoch, skarpetek oraz legginsów, które charakteryzującą się nie tylko ciekawym wzornictwem, ale również doskonałym wykonaniem. Rajstopy Fiore to zarówno rajstopy gładkie jak i wzorzyste o różnych grubościach dzięki czemu można je nosić zarówno w zimę jak i w lato. Oczywiście wśród rajstop nie mogło również zabraknąć tych to zadań specjalnych. Należą do nich rajstopy modelujące, które wyszczuplą sylwetkę, podniosą pośladki, czy wypłaszczą brzuch. Oferta pończoch to oczywiście coraz częściej kupowane pończochy samonośne ,jak i klasyczne pończochy do pasa. Natomiast mnogość wzorów sprawia, że skarpetki Fiore dopasować można do każdej stylizacji. Ciekawą propozycją Fiore są również Legginsy.

Oferta produktów Fiore w naszym sklepie jest naprawdę bardzo bogata. Zajdziesz u nas nie tylko klasyczne modele z kolekcji bazowej, ale również absolutne nowości. Zapraszamy !