Szukaj

Producent - Etna

Etna to polski producent strojów plażowych z Łodzi. Wysoka jakość oferowanych przez firmę produktów sprawia, że cieszą się one dużym powodzeniem wśród Pań. Firma ogromną wagę przykłada do jakości. W produkcji wykorzystuje najlepsze materiały sprowadzane z Włoch i Hiszpanii.

Jak na modę plażową przystało, oferta firmy obejmuje szeroką gamę kostiumów kąpielowych. Wśród nich oczywiście znajdują się zarówno kostiumy kąpielowe jednoczęściowe jak i kostiumy dwuczęściowe bikini, które produkowane są nie tylko w stonowanych klasycznych kolorach, ale również w żywych barwach i wzorach. Każda kolekcja Etny to wysokiej jakości kostiumy kąpielowe o różnorodnych fasonach (m.in. z biustonoszami push-up, bandeau,
z klasycznymi figami, stringami czy szortami). Wiele z oferowanych przez firmę bikini posiada biustonosze plażowe wiązane z tyłu. Kostiumy kąpielowe Etna dostępne są zarówno w standardowej rozmiarówce, jak również dla Pań o bardziej obfitych kształtach w wersji plus size.

Doskonałym uzupełnieniem strojów kąpielowych Etna są akcesoria plażowe. Wśród nich znaleźć można parea i tuniki, oraz torby plażowe, które doskonale uzupełnią stylizację plażową.

Polecamy produkty firmy Etna i zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą na naszych stronach.