Producent - Esotiq

Esotiq to doskonale znana marka, która tworzy bieliznę dla kobiet jak i dla mężczyzn. Oferta firmy dla kobiet jest niezwykle szeroka. Obejmuje ona niezwykle wygodne komplety bielizny, piżamy czy kostiumy kąpielowe. Oferowane przez firmę kolekcje bielizny damskiej skierowane są do kobiet energicznych i nowoczesnych, które poszukują nie tylko wygody, ale również świetnego wyglądu. Produkty Esotiq pozwalają poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Bielizna Estiq jest wykonana z niezwykłą starannością. Firma co roku tworzy nowe kolekcje, a każda z nich jest niepowtarzalna. Wiele modeli powstało przy współpracy ze znanymi projektantami, a produkty firmy są rekomendowane przez popularne modelki, czy cenione osoby. 

Ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji staników, które powstają zgodnie z wymogami brafittingu powoduje, że biustonosze Esotiq są doskonale dopasowane do kobiecego ciała i są niezwykle wygodne. Wśród staników Esotiq  znaleźć można zarówno klasyczne, gładkie biustonosze na co dzień jak i ozdobne biustonosze koronkowe. Oczywiście 

Wszystko to powoduje, że z czystym sumieniem polecić możemy bieliznę Esotiq. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wśród niej coś dla siebie. Zapraszamy !