Szukaj

Producent - Eldar

Eldar to polski producent bielizny damskiej, bluzek, koszulek i odzieży sportowej, którego historia rozpoczęła się ponad 25 lat temu. Ciągłe doskonalenie wyrobów, pozwoliło firmie nie tylko umocnić pozycję w Polsce, ale również za granicą. Bielizna Eldar podkreśla kobiecy wdzięk uwypuklając mocne strony kobiecej figury. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji stanowią podstawę każdej kolekcji Eldar, a projektanci firmy dbają o to, by produkty Eldar były nie tylko zgodne z najnowszym trendami światowej mody, ale również eleganckie i ładne.

Kobiety ceniące komfort i elegancję z pewnością znajdą coś dla siebie wśród propozycji marki Eldar. Oferta firmy to urocza bielizna damska, bielizna modelująca brzuch, uda i pośladki, doskonała bielizna i odzież sportową, podkoszulki z bawełny i wiskozy, eleganckie bluzki na wieczorowe wyjście oraz romantyczne koszule nocne.
Ponieważ produkty Eldar cieszą się dużym powodzeniem oczywiście nie mogło ich zabraknąć w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą bluzek z koronką, podkoszulek, czy majtek. Spokojny, komfortowy sen zapewnią koszulki nocne Eldar, a doskonałą figurę majtki korygujące, czy body wyszczuplające Eldar. Zapraszamy !