Szukaj

Producent - Cana

Z zamiłowania do mody oraz miłości do kobiecej elegancji powstała marka Cana Nouvelle, dedykowana tworzeniu wyjątkowej bielizny nocnej dla kobiet, które pragną czuć się niezwykle i prezentować się równie wyjątkowo.

Marka wyróżnia się różnorodnością oraz kreatywnym designem, który łączy w sobie elementy stylu chic, glamour i casual. Projektując większość wzorów, które zdobią produkty, skupia się na indywidualności i unikalności.

Produkty Cana Nouvelle wykonane są z najwyższej jakości dzianin bawełnianych, starannie wyselekcjonowanych od polskich, rzetelnych producentów, posiadających niezbędne certyfikaty. Zastosowane tkaniny zapewniają ekskluzywny wygląd, komfortową elastyczność oraz jedwabistą gładkość.

Szczególną uwagę zwraca wybór dodatków – guzików, które pochodzą od sprawdzonych dostawców, zaś kokardki firma produkuje i szyje samodzielnie.

Zespół Cana Nouvelle to grupa fantastycznych kobiet, zaangażowanych w każdy etap produkcji. Producent nie uznaje kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Wyroby Cana Nouvelle to nie tylko odzież, w której można spać, lecz także doskonała towarzyszka do spędzania leniwych chwil i idealny prezent dla bliskiej osoby.