Szukaj

Biustonosze

 

Biustonosze dla karmiących

Karmienie piersią ma wiele zalet nie tylko dlatego, że mleko matki jest najlepszym pożywieniem dla maluszka. Buduje również więź między maluchem i mamą dając obu poczucie szczęścia i spełnienia. W tych wyjątkowych chwilach ważny jest również odpowiedni ubiór, który zapewni w trakcie tej wyjątkowo intymnej chwili odpowiedni komfort. Niezbędnym do tego elementem jest biustonosz do karmienia. 

Jak wybrać biustonosz do mam karmiących ?

W biustonosz laktacyjny warto zaopatrzyć się jeszcze przed porodem, bo będzie już potrzebny w szpitalu. Warto go kupić na około miesiąc przed porodem, gdy piersi już będą powiększone. Pamiętać jednak należy, że zwłaszcza na początku karmienia piersi mogą być bardzo nabrzmiałe i obolałe. Dobierając więc stanik do karmienia powinno się kupić większy o jeden rozmiar miseczki niż wynika to z doboru biustonosza. Dla większej wygody ramiączka powinny mieć możliwość regulacji, a zapięcie miseczek powinno umożliwiać ich otwarcie jedną ręką.

W pierwszym okresie tuż po porodzie z pewnością najbardziej praktyczny będzie gładki biustonosz do karmienia z bawełny. Ramiączka powinny być szerokie, by nie wpijały się pod wpływem ciężkiego biustu w ramiona oraz by go dobrze podtrzymywały. Dzięki temu możemy uniknąć rozstępów oraz utraty jędrności biustu. Dobrze również by był to biustonosz z wkładkami laktacyjnymi, które będą zbierały nadmiar pokarmu. Trzeba również wziąć pod uwagę, że biustonosz ten będzie często prany. Nie warto więc tu oszczędzać, stanik powinien dobry jakościowo.

Jakie są rodzaje biustonoszy dla mam ?

Jeszcze do niedawna wybór stanika ograniczony był po prostu do wyboru prostego modelu w kolorze beżowym lub białym. Były to również miękkie biustonosze do karmienia bez fiszbin. Choć takie modele w dalszym ciągu są bardzo popularne, to obecnie mamy mają do wyboru różne wzory i kolory biustonoszy do karmienie. Można wybierać spośród modeli z fiszbinami i zupełnie miękkimi. Dla Pań, które również w tym okresie chcą poczuć się atrakcyjnie dostępne są również seksowne biustonosze dla mam. Koronkowe biustonosze dla karmiących wizualnie niewiele się różnią od standardowych biustonoszy i są naprawdę piękne.

Gdzie kupić biustonosze dla karmiących ?

Nasz sklep z biustonoszami dla karmiących oferuje produkty, które są nie tylko funkcjonalne i wygodne. Znajdziesz u nas zarówno najprostsze modele jak również biustonosze dla mam, które zapewnią że poczujesz się naprawdę kobieco.  de-Bra.pl Sklep z bielizną to cała gama modeli w różnych wzorach i kolorach, zarówno biustonosze miękkie jak i biustonosze usztywniane, które zarówno świetnie podtrzymują biust jak i umożliwiają karmienie malucha. Służą do tego wbudowane, cicho otwierane klapki. Słowem pięknie i praktycznie. Zapraszamy !

Najczęściej szukane:

biustonosze dla mam, biustonosz dla mam karmiących, biustonosz dla mam, biustonosze dla mam karmiących, biustonosz dla mamy karmiącej, biustonosze mama, sklep biustonosze dla mam, biustonosze do karmienia dla mam karmiących