...jest pusty
Strona głównaObsługa klientaZwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Zwroty

Poniższa informacja dotyczy jedynie przypadku, gdy dokument sprzedaży wystawiony zostanie przez Abema Sp. z o.o. W innym przypadku należy korzystać z dokumentu załączonego do przesyłki.

Przyjmujemy zwroty wyłącznie od Konsumentów w rozumieniu Ustawy o prawach konsumenta.

W ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki możecie Państwo zwrócić zakupiony towar bez podawania przyczyny. 
Zwracany towar Klient zwraca na swój koszt.

Zwrot towaru
  1. Zgłoszenie zwrotu powinno zostać przesłane w terminie 14 dni od otrzymania towaru.
  2. Wysyłka musi zostać wysłana w ciągu 14 dni od zgłoszenia zwrotu.
  3. Zwracany towar powinien być kompletny i zapakowany w sposób zabezpieczający go na czas transportu. Zalecamy zapakowanie towaru w kartonowe pudełko.
  4. Prosimy o wypełnienie i zapakowanie do przesyłki formularza odstąpienia od umowy poniżej i dołączenie paragonu pamiętając, by podpisać go i by znalazło się w nim imię i nazwisko oraz numer konta bankowego.
  5. Nadaj paczkę na adres: Abema Sp. z o.o., ul Prymulki1, 05-500 Józefosław.
  6. Zwrotu pieniędzy dokonujemy maksymalnie w terminie 14 dni od otrzymania paczki.
  7. Zgodnie z przepisami zwracamy również koszty przesyłki do Klienta w wysokości najniższego kosztu dostawy dostępnego w danej ofercie.
  8. W przypadku skorzystania przez Klienta przy zamówieniu z dodatkowej promocji cenowej (dotyczy np. 30% rabatu na 3 sztukę) i zwrotu jednego z produktów, nastąpi zwrot całkowity paragonu i będzie wystawiony nowy, na którym zostanie uwzględniona promocja, o ile po zwrocie paragon będzie spełniał jej warunki. Klient otrzyma zwrot różnicy pomiędzy nowym paragonem, a paragonem pierwotnym. 
  9. Klient jest odpowiedzialny za zmniejszenie wartości rzeczy w związku z korzystaniem z niej w nieodpowiedni sposób tj. jeśli zużycie towaru jest wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.
e-mail sklep@de-bra.pl
tel. 608 886 367


Formularz odstąpienia od umowy

Z załączonego formularza prosimy korzystać wyłącznie w przypadku dokumentów wystawionych przez Abema Sp. z o.o. W innym przypadku należy korzystać z dokumentu załączonego do przesyłki.

formularz_odstapienia_od_umowy_maj_2018


Reklamacje

INFORMACJE DOTYCZĄCE RĘKOJMI

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Państwa odpowiedzialność z tytułu rękojmi na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym za wady fizyczne i prawne w terminie 24 miesięcy od daty dostarczenia zakupionego produktu.

W ciągu 14 dni od otrzymania produktu ustosunkujemy się do złożonej przez Państwa reklamacji.

Dołączenie dowodu zakupu bardzo nam ułatwi i przyspieszy termin jej rozpatrywania, jednak nie jest niezbędne do jej rozpatrzenia. Do reklamacji prosimy dodać dane Zamawiającego (imię, nazwisko, adres) oraz numer zamówienia. 

Prosimy o podanie powodu reklamowania produktu. W przypadku braków w reklamacji możemy poprosić Państwa o uzupełnienie danych w zakresie koniecznym do rozpatrzenia reklamacji, nie później jednak niż w terminie 7 dni od daty otrzymania od Państwa reklamacji.

W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), zwrócimy Państwu równowartość ceny towaru oraz przesyłki lub zaoferujemy inne, dostępne w Sklepie produkty do wyboru. 

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu mailowego / telefonicznego na numer telefonu, by uniknąć odrzucenia reklamacji z tytułu jej bezzasadności,
a tym samym ponoszenia dodatkowych niepotrzebnych kosztów.

Prosimy o dostarczenie reklamowanego produkt na swój koszt na adres:

Abema Sp. z o.o.
Ul. Prymulki 1
05-500 Józefosław

Koszty przesyłki zwrócimy Państwu w przypadku uznania reklamacji. Rekomendujemy wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym lub paczką ekonomiczną lub za pośrednictwem Inpost.
Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych.
 
Reklamowane produkty powinny być dostarczone kompletne i czyste w opakowaniu zapewniającym odpowiednie zabezpieczenie produktu przed jego uszkodzeniem. Rekomendujemy zapakowanie towaru w pudłko kartonowe.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.
e-mail sklep@de-bra.pl
tel. 608 886 367

Zachęcamy również do zapoznania się z Kodeksem Cywilnym oraz stronami UOKiK, które w sposób przejrzysty opisują Państwa uprawnienia związane z rękojmią. Można na niej również znaleźć wzór pisma reklamacyjnego.

Abema sp. z o.o. | Sklep internetowy de-Bra.pl | ul. Prymulki 1, 05-500 Józefosław, woj. mazowieckie | telefon: 881 040 178, e-mail: sklep@de-bra.pl
Użytkownik Allegro
99.00% Pozytywnych komentarzy
Typ
Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie
Polecam
8
27
461
Nie polecam
0
0
2
Zgodność z opisem
Obsługa kupującego
Koszt wysyłki
Pokaż listę aukcji
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.